Kurs - Radiestezja praktyczna we Wrocławiu

opis kursu

          Radiestezja została uznana w 1968 r. jako nauka, natomiast Rozporządzenie Ministra Handlu Wewnętrznego i Usług z 23 kwietnia 1983 r. (Dz.U. nr 22, p.98) zaliczyło radiestezję do kategorii rzemiosł. Radiesteci po odpowiednim szkoleniu i zaliczeniu egzaminów państwowych, nadających tytuł czeladnika i mistrza zawodu, mają możliwość samodzielnie wykonywać tzw. ekspertyzy radiestezyjne oraz mogą być powoływani na biegłych sądowych.

         Osobom poszukującym nowej, inspirującej pasji, która towarzyszyć Im będzie do końca życia, dopingując do nieustannego rozwoju i samodoskonalenia, przynoszącej wymierne korzyści, nie tylko w sferze ducha, ale również w prozaicznych, codziennych sytuacjach, proponujemy udział w kursie „Radiestezja praktyczna”.

        Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych zgłębianiem szeroko pojętej wiedzy radiestezyjnej, wprowadzającej w zagadnienia z zakresu radiestezji terapeutycznej (np. wykrywanie źródeł zakłóceń energetycznych, przyczyn złego samopoczucia, dobór odpowiednich suplementów diety czy produktów żywnościowych, określanie niedoborów makro i mikroelementów w organizmie i.t.p.) oraz biotroniki, geotroniki czy geomancji. 

        Na kursie uczestnicy nauczą się zagadnień dotyczących m.in. teleradiestezji (czyli pracy na biometrach, planach), umożliwiającej szukanie np. osób, przedmiotów zaginionych, złóż, cieków wodnych, wypływu wody. Bardzo cennym jest fakt, że przy pomocy wahadła możemy określić wrażliwość pokarmową na poszczególne produkty, alergeny, pasożyty oraz wybrać odpowiednie, skuteczne dla danej osoby metody/ preparaty jako antidutum na występujący problem. 

       Kursanci dowiedzą się również o prawach rządzących radiestezją, zapoznają z różnorodnością sprzętów (różdżki, wahadła egipskie, lecznicze, przemienniki i.t.p.) oraz poznają tajniki wiedzy radiestezyjnej dotyczącej szukania miejsca na budowę studni czy lokalizowania i badania siły natężenia promieniowania cieków wodnycch. Kursanci pracują w części praktycznej kursu wieloma rodzajami wahadeł i różdżek, dzięki czemu mogą wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie (ciężar, wielkość, kształt, promieniowanie). Ważnym elementem szkolenia jest zapoznanie się z zasadami BHP (oczyszczanie energetyczne) w oparciu o wiedzę ogólnodostępną, ale również doświadczenie osoby prowadzącej kurs, która zajmuje się radiestezją od 30 lat. 

          Uczestnicy mają możliwość sprawdzić własną wrażliwość radiestezyjną i predyspozycje, dowiedzieć się o m.in. czym kierować się przy doborze odpowiedniego dla siebie wahadła, jakie wybrać ćwiczenia, by doskonalić się i poprawiać efektywność swojej pracy, systematycznie podnosząc jej poziom.

        Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat z numerem RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) sygnowany przez Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz.

Szkolenie, ze względu na osoby dojeżdżające do Wrocławia, rozpoczynamy o godzinie 11.00, kończymy około godziny 17.00.

Ilość miejsc ograniczona (zapisujemy maksymalnie 8 osób). Terminy i cena kursu w zakładce obok (ruchomy panel z napisem TERMINY KURSU - widoczny po prawej stronie na ekranie komputera, natomiast na ekranach komórek zielony kwadracik ze strzałką – widoczny w prawym górnym rogu).

Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisu przez formularz zgłoszeniowy.

Informujemy, że w CTN Hagalaz mieści się niewielki sklepik, tylko dla uczestników naszych kursów, gdzie można nabyć misy tybetańskie i bengalskie, dzwonki koshi, tingsze, bańki różnego rodzaju i rozmiaru (od 1 cm., średnicy do 8 cm.), opatentowane konchy i świece Indian Hopi,  wahadła różnej wielkości i z wielu materiałów (mosiądz, szkło, drewno) i inne akcesoria wykorzystywane
w terapiach naturalnych.

 

Program kursu

Program

 1. Historia radiestezji
 2. Rodzaje szkodliwych promieniowań
 3. Charakterystyka wahadeł
 4. Metody pracy z wahadłem
 5. Prawa radiestezyjne
 6. Przyczyny błędów radiestezyjnych
 7. BHP
 8. Techniki samodoskonalenie radiestety
 9. Wpływ promieniowania cieków wodnych na organizmy żywe
 10. Naturalne sposoby neutralizacji promieniowana cieków wodnych
 11. Część praktyczna

Cennik

Cennik

560 zł

W cenie:

Skrypt (kolor 25 stron formatu a4),

15 różnych biometrów (w tym mapy i plany terenów do ćwiczeń praktycznych),

materiały pomocnicze,

całodniowy serwis kawowy

(kawa, herbata, soki, ciasteczka).

lub

KURS INDYWIDUALNY

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu indywidualnego, termin ustalany jest  bezpośrednio z osobą prowadzącą szkolenie. Dodatkowa opłata - 450 zł.

Interesują Cię konsultacje indywidualne?

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o zajęciach w trybie online:

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

PYTANIA

Część praktyczna kursu jest zawsze dostosowana do możliwości i potrzeby kursantów. Tak więc Oni decydują kiedy kończymy część praktyczną kursu. Decyduje o tym również ilość kursantów na danym kursie. Stąd duża rozbieżność czasowa – od 8 do 10 godzin dydaktycznych.

Aby zachęcać do korzystania z zabiegów , trzeba k0niecznie doświadczyć jego działania na sobie. Dlatego każdy uczestnik (po wykluczeniu przeciwwskazań) poddawany jest zabiegom. Kursanci ćwiczą na sobie nawzajem, dzięki czemu zyskują doświadczenie i wiedzę jak działają zabiegi.

Niestety, nie posiadamy terminala. Prosimy o wpłaty na konto przed kursem lub gotówką w dniu kursu.

Dlaczego warto wybrać kurs u nas?

Dlaczego my?
Małogrzata Beata Bodzek

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewidencyjny: 2.02/00185/2016

Konchowanie, bioterapia i medycyna naturalna

Możliwość refundacji kosztów kursu z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)

Terapie naturalne we Wrocławiu, Hagalaz

30 lat doświadczenia

Bioenergoterapia Wroclaw

1000 kursantów rocznie

Małogrzata Beata Bodzek

Stawiamy na praktykę, dlatego czas ćwiczeń jest dostosowany do wymogów i możliwości kursantów

Małogrzata Beata Bodzek

Niewielkie grupy szkoleniowe, dzięki czemu każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU

Podczas kursu uczestnicy nauczą się zagadnień dotyczących teleradiestezji (czyli pracy na biometrach, planach), umożliwiającej szukanie np. osób, przedmiotów zaginionych, złóż, cieków wodnych, wypływu wody,  dowiedzą się o prawach rządzących radiestezją, zapoznają z różnorodnością sprzętów (różdżki, wahadła egipskie, lecznicze, przemienniki i.t.p.) oraz poznają tajniki wiedzy radiestezyjnej dotyczącej szukania miejsca na budowę studni czy lokalizowania i badania siły natężenia promieniowania cieków wodnych.

Ważnym elementem spotkania jest zapoznanie się z zasadami BHP w oparciu o wiedzę ogólnodostępną, ale również doświadczenie prowadzącej. Początkujący radiesteci muszą przestrzegać kilku zasad warunkujących właściwą i bezpieczną pracę.

Zapisz się
Zadzwoń
Cookies menadżer