Kurs - Lifting twarzy bańkami we Wrocławiu

opis kursu

          CTN Hagalaz zaprasza na certyfikowany kurs, na którym uczestnicy nauczą się całkowicie naturalnej, dającej bardzo szybkie efekty (widoczne już podczas kursu) metody odmładzania i upiększania twarzy bańkami próżniowymi z możliwością zastosowania jej na sobie i swoich klientach/klientkach. Zabiegi zapewniają doskonały drenaż, korekcję owalu twarzy, lifting skóry twarzy, szyi dekoltu. Stymulują głębokie warstwy skóry pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie następuje zwiększone napięcie skóry i jej uelastycznienie, zmniejszenie niedoskonałości zarysu twarzy.

          Podczas szkolenia wykorzystujemy również elementy stretchingu modelującego mięśnie twarzy, nadającego jej młodzieńczego wyglądu. Kursanci zapoznają się również z wieloma rodzajami naturalnych olejów oraz olejków eterycznych, które stosujemy w celu wzbogacenia korzyści płynących z masażu twarzy bańkami próżniowymi

        Każdy uczestnik otrzymuje podczas kursu bonus - "Kosmetyki z lodówki". Są to opracowane przepisy na maseczki i toniki do różnych rodzajów skóry, znalezione w staroormiańskich księgach. W składzie tych mikstur znajdują się naturalne kosmetyki, bardzo skuteczne, pochodzące w większości z ... naszych lodówek :)

         Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych praktykowaniem tradycyjnych, naturalnych metod walki ze skutkami upływającego czasu, jako alternatywy dla metod konwencjonalnych, jak również profilaktyki związanej ze skórą. Zabiegi te mogą również służyć jako autoterapia, a także wzbogacić ofertę gabinetów kosmetycznych i naturoterapeutycznych. Dbamy o to, by uczestnicy szkolenia opanowali stronę praktyczną tematu w stopniu doskonałym, dlatego czas trwania kursu dostosowany jest do potrzeb ćwiczących (godzina zakończenia może ulec zmianie).

       Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat dwujęzyczny (polsko - angielski) z numerem RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych), sygnowany przez Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz.

        Szkolenie, ze względu na sporą ilość osób dojeżdżających, rozpoczynamy o godzinie 11.00, kończymy około godziny 17.00 Terminy w zakładce obok.

Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisu przez formularz zgłoszeniowy.

W naszym Centrum znajduje się sklepik, w którym jest możliwość nabycia różnych rodzajów baniek oraz innych akcesoriów potrzebnych do pracy z bańkami.

Program kursu

Program

Część teoretyczna

 • rodzaje baniek próżniowych,
 • wskazania i przeciwwskazania do terapii bańkami,
 • anatomia twarzy - skóra, mięśnie, węzły chłonne,
 • przyczyny powstawania zmarszczek,
 • działanie baniek próżniowych, 
 • olejki eteryczne i ich wpływ na skórę twarzy,
 • techniki relaksacyjne i wzmacniające mięśnie twarzy,

Część praktyczna

 • streching mięśni twarzy,
 • dobór odpowiedniego dla danej cery oleju naturalnego do masażu,
 • automasaż bańkami próżniowymi,
 • masaż przygotowawczy,  manualny,
 • nauka technik pracy bańkami próżniowymi.

Cennik

Cennik

480 zł

w cenie:

Skrypt (kolor 25 stron formatu a4),

całodniowy serwis kawowy (kawa, herbata, soki, ciasteczka), 

materiały pomocnicze wykorzystywane podczas kursu - w tym duży wybór naturalnych olejów do masażu twarzy oraz olejków eterycznych, 

BONUS - "Kosmetyki z lodówki" - przepisy na naturalne kosmetyki.

lub

KURS INDYWIDUALNY

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu indywidualnego, termin ustalany jest  bezpośrednio z osobą prowadzącą szkolenie. 

Dodatkowa opłata - 350 zł.

Interesują Cię konsultacje indywidualne?

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o zajęciach w trybie online:

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

PYTANIA

Część praktyczna kursu jest zawsze dostosowana do możliwości i potrzeby kursantów. Tak więc Oni decydują kiedy kończymy część praktyczną kursu. Decyduje o tym również ilość kursantów na danym kursie. Stąd duża rozbieżność czasowa – od 8 do 10 godzin dydaktycznych.

Aby zachęcać do korzystania z zabiegów , trzeba k0niecznie doświadczyć jego działania na sobie. Dlatego każdy uczestnik (po wykluczeniu przeciwwskazań) poddawany jest zabiegom. Kursanci ćwiczą na sobie nawzajem, dzięki czemu zyskują doświadczenie i wiedzę jak działają zabiegi.

Niestety, nie posiadamy terminala. Prosimy o wpłaty na konto przed kursem lub gotówką w dniu kursu.

Dlaczego warto wybrać kurs u nas?

Dlaczego my?
Małogrzata Beata Bodzek

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewidencyjny: 2.02/00185/2016

Konchowanie, bioterapia i medycyna naturalna

Możliwość refundacji kosztów kursu z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)

Terapie naturalne we Wrocławiu, Hagalaz

30 lat doświadczenia

Bioenergoterapia Wroclaw

1000 kursantów rocznie

Małogrzata Beata Bodzek

Stawiamy na praktykę, dlatego czas ćwiczeń jest dostosowany do wymogów i możliwości kursantów

Małogrzata Beata Bodzek

Niewielkie grupy szkoleniowe, dzięki czemu każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU

Kurs umożliwia nie tylko pracę z klientami, zabiegi również można przeprowadzać na sobie (automasaż), dzięki czemu stajemy się „wizytówką” efektów uzyskanych dzięki regularnym masażom bańkami próżniowymi. Podczas szkolenia uczymy również strechingu twarzy, który pozwala na modelowane mięśni twarzy wedle potrzeby, przeciwdziała procesom starzenia, „opadania” mięśni twarzy i skutkom grawitacji. Kursanci zapoznają się również z wieloma rodzajami naturalnych olejów oraz olejków eterycznych, które stosujemy w celu wzbogacenia korzyści płynących z masażu twarzy bańkami próżniowymi.

SPODZIEWANE EFEKTY

Masaż próżniowy bańkami silikonowymi, zastosowany umiejętnie na twarzy i dekolcie, skutkuje ujędrnieniem, zwiększeniem napięcia skóry, uniesieniem policzków, likwidacją obrzęków i fałd tłuszczowych. Dodatkowe zastosowanie odpowiednich technik napinania mięśni twarzy oraz masażu z wykorzystaniem naturalnych olejów i olejków eterycznych sprawia, że każda twarz po 40 minutowym zabiegu wygląda promieniście i dużo młodziej. Zabiegi zapewniają doskonały drenaż, korekcję owalu twarzy, lifting skóry twarzy, szyi dekoltu. Stymulują głębokie warstwy skóry pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie następuje zwiększone napięcie skóry i jej uelastycznienie, zmniejszenie niedoskonałości zarysu twarzy.

W skrócie:

 • likwidacja obrzęków i zastojów w tkankach,
 • uaktywnienie krwioobiegu,
 • wydalenie ze skóry produktów toksycznych,
 • znaczne wygładzenie zmarszczek płytkich i głębokich (tzw. lwia  zmarszczka, zmarszczki klauna),
 • wygładzenie fałdu nosowo – policzkowego,
 • wyszczuplenie podbródka, zmniejszenie fałd tłuszczowych,
 • pobudzenie produkcji kolagenu w tkankach (regeneracja włókien kolagenowych),
 • ujędrnienie, zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • wysmuklenie szyi,
 • likwidacja „worków” i sińców pod oczami,
 • uniesienie policzków.
Zapisz się
Zadzwoń