Opinie i referencje o firmie Hagalaz

 

 

opinie
Rozalia K.

"Jestem bardzo zadowolona z kursu i pewna wiedzy którą nabyłam , p. Małgorzata jest bardzo dobrze przygotowana i wie jak to przekazać w najbardziej zrozumiały sposób , daje to możliwość natychmiastowego praktykowania tą wspanialą techniką - stawianie baniek . Doskonała strategia nauczania . Znalazłam dużo profesjonalizmu i życzliwości. P. Małgorzata emanuje pozytywną energią, co sprawia , że szkolenie odbywa się w super atmosferze. Najważniejsze dla mnie jest to , ze kończąc szkolenie jestem gotowa do pracy. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Katarzyna W.

"Ja mogę napisać tylko wszystko co najlepsze o prowadzeniu przez Panią Małgorzatę Bodzek szkolenia ale również o Niej. Jest to osoba bardzo ciepła, pogodna i otwarta na wiedzę i nowe doznania. Uczestniczyłam w kursie "Masaż bańką chińską oraz stawianie baniek lekarskich" we Wrocławiu, kurs ten prowadzony przez Panią był całkowicie profesjonalny. Wiedzę jaką uzyskałam pozwoliła mi na samodzielne wykonywanie masaży bańką chińską i stawianie baniek szklanych ogniowych i próżniowych nawet u bardzo maleńkich dzieci"

Tamara T.

Pani Małgorzato !! :)) "Dziękuje za niezwykłe szkolenie Misą Tybetańską i za wiedzę mi przekazana w niesamowity sposob z cudowną energią. :))) Polecam kazdemu kto w przyszłosci ma zamiar sie wybrać na kurs u Pani".

Emilia K.

"W 2012 r. odbyłam kurs w Centrum Holistycznym Inspiracja we Wrocławiu. Szkolenie dotyczyło terapii bańkami lekarskimi ogniowymi i bezogniowymi oraz bańką chińską pod kierunkiem Pani Małgorzaty Bodzek. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż przygotowanie pani Małgosi jest na najwyższym poziomie. Wiedza i umiejętne jej przekazanie jest bez zastrzeżeń. Na każde pytanie cierpliwie i zrozumiale odpowiada. Poświęca czas kursantowi w 100%. Z pod jej skrzydeł nie wyjdzie nikt bez kompletnego, pewnego przygotowania. Zawsze przygotowana, kompetentna. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu"

Dominika B.

"Byłam bardzo zadowolona ze szkolenia "Bańki lekarskie i chińskie". Zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną zastosowania baniek.Podobało mi się to,że było dużo zajęc praktycznych ,bo dzięki temu mogłam nabrac lepszej umiejętności w posługiwaniu się bańkami.Całe szkolenie było przez panią Małgorzatę Bodzek przeprowadzone w miłej i ciepłej atmosferze.Dodatkowo dzięki prezentacji wykonanej przez panią mogłam się dowiedziec o innych metodach terapeutycznych, jak: misy tybetańskie,świecowanie czy radiestezja,które również mnie zaciekawiły. Całe szkolenie było przygotowane i zorganizowane naprawdę super!. Byłam naprawdę usatysfakcjonowana i stwierdziłam,że warto było jechac 7godzin na to szkolenie:)Pozdrawiam"

Paulina P.

"Na początku chciałabym serdecznie pozdrowić Panią Małgorzatę Bodzek i po raz kolejny podziękować za przekazanie tak cennej, i w ówczesnym szybkim świecie zapomnianej, wiedzy na temat zdrowia i duszy. Polecam kursy u Pani Małgosi, które są prowadzone z wielkim zaangażowaniem, pod każdego uczestnika. Po kursie wróciłam z bagażem wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat terapii bańkami lekarskimi oraz starosłowiańskim rytuale uzdrawiania metodą świecowania uszu, ale co ciekawe, poznałam również inne terapie naturalne, a nawet mogłam na sobie doświadczyć niektóre z nich. Dziękuję za spokój, który przywiozłam po kursie oraz niezwykłą atmosferę w czasie trwania szkoleń. Z pewnością jeszcze kiedyś wybiorę się na prelekcje lub inne szkolenia u Pani Małgosi. Polecam wszystkim zainteresowanym medycyną naturalną, ale także tym wszystkim, którzy chcieliby zwolnić, odnaleźć siebie i spokój. Terapia przynosi korzyść nie tylko naszemu pacjentowi, ale również nam samym."

Wiesława K.

"Miałam przyjemnośc odbyc szkolenie z zakresu medycyny niekonwencjonalnej: Świecowania/konchowania uszu oraz Terapii bańkami lekarskimi i Masażu bańkami chińskimi. Szkolenie indywidualne poprowadziła P. Małgorzata Beata Bodzek. Szkolenie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze, wśród aromatów olejków i relaksacyjnej muzyki. Wiele się nauczyłam, a podczas świecowania/konchowania uszu zupełnie straciłyśmy poczucie czasu :-) Chcę podkreślic pełen profesjonalizm p. Małgorzaty. Zajęc praktycznych było dużo, więc nie obawiam się o efekty zabiegów na klientach. Można też liczyc na konsultacje po szkoleniu. Pani Małgorzata nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Jestem pewna, że nie było to ostatnie spotkanie. Dziękuję również za prezent - masaż Misą Tybetańską, który P. Małgorzata wykonała na koniec spotkania. Niesamowite doznania! Polecam każdemu, kto chce się zrelaksowac wyciszyc. Dziękuję i pozdrawiam."

Tadeusz S.

 

Profesjonalizm, doskonałe przekazanie warsztatu, duża wiedza i doświadczenie, empatia, uczciwość i miłość całego otoczenia. Polecam!!!

Emil H.Refleksolog

Bardzo mi się podobało to szkolenie. Pasja, serce, i konkret wiedza oraz umiejętność przekazania. Jeszcze raz dziękuję i myślę, że do zobaczenia w przyszłości

Ania F.

Po wczorajszym kursie jestem pełna emocji i zadowolenia, dziękuję za profesjonalne przekazanie wiedzy, która już dziś obracałam w praktykę, za miłą przyjazną atmosferę. Było wspaniale. Dziękuję 

 
Cura Secure Gabinet Zdrowie Uroda Relaks

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ogrom przekazanej wiedzy i przede wszystkim dobrej energii  czekamy na nowe szkolenia w Hagalaz

Jarek B.

Bylem na tym wspaniałym kursie "Terapia dźwiękiem mis tybetańskich" w Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" Małgorzata Beata Bodzek i teraz najczęściej używam tej metody w treningach mentalnych, gdy klient mocno zestresowany lub w procesie mocnej zmiany. 

Zapisz się na kurs już dziś!

Profesjonaliści

Propagowanie terapii naturalnych, będących naszą tradycją, które powinny być dostępne dla każdego (i refundowane), powinny też współdziałać z medycyną konwencjonalną podobnie jak dzieje się to w wielu krajach poza Polską. Pragniemy również inspirować do pozytywnego myślenia, rozsądnego odżywania i życia, jako najprostszą i najkrótszą drogę do zdrowia.

Zapisz się
Zadzwoń
Cookies menadżer