Kurs - Terapia dźwiękiem mis tybetańskich we Wrocławiu

opis kursu

         Proponujemy szkolenie z zakresu terapii dźwiękiem mis tybetańskich (grających), w trakcie którego kursanci odkryją w sobie wrażliwość na subtelne emanacje mis oraz nauczą się, jak przez wprowadzenie częstotliwości dźwięków (masaż ciała misą), pomóc sobie i innym.

      Brzmienie mis to niezwykłe bogactwo dobroczynnych dla organizmu ludzkiego częstotliwości o szerokim zakresie: od niskich dźwięków do niesłyszalnych ultradźwięków, które mogą wspomagać leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, doprowadzając do harmonii i zdrowia. Działają one regenerująco na tkanki, łagodzą ból, poprawiają mikrokrążenie, wzmagają metabolizm. Ogromny potencjał wibracji dociera do każdej komórki (nasze ciało w ok.80% zbudowane jest z wody) powodując wewnątrzkomórkowy masaż, słabe komórki zostają wydalone, a zdrowe zrewitalizowane.

          Masaż oddziałuje równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne doprowadzając do ich harmonii i wzajemnej równowagi. Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane są w stan głębokiego relaksu - stan Alfa, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. W stanie tym uaktywniają się procesy samoleczenia, likwidowane są stare, negatywne wzorce odczuwania i oceniania własnego ciała. Po osiągnięciu tego celu prostsze staje się nabranie dystansu do prozy życia, trafne wybieranie życiowych celów, poprawienie kreatywności, wzmocnienie intuicji, odkrywanie siebie na nowo, poczucie radości i szczęścia.

           Kurs wzbogacony jest o konkretne opisy przypadków, wiedzę i doświadczenie, którym dzieli się z uczestnikami osoba prowadząca - terapeutka z trzydziestoletnią  praktyką w zawodzie naturoterapeuty. Poruszane są również zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa pracy z chorymi (sposoby oczyszczania energetycznego, zasilanie własnego biopola) oraz tematy dodatkowe - szukanie przyczyn zaburzeń w organizmach, wpływ negatywnego promieniowania na komórki żywe, wzmacnianie skuteczności zabiegów poprzez wizualizację, intencję, i.t.p. 

     Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych alternatywnymi sposobami leczenia, terapeutów chcących rozszerzyć wachlarz usług w swoich gabinetach oraz ludzi poszukujących informacji jak pomóc sobie czy rodzinie w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych. 

        Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat dwujęzyczny (polsko - angielski) z numerem RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) sygnowany przez Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz.

Szkolenie, ze względu na osoby dojeżdżające do Wrocławia, rozpoczynamy o godzinie 11.00, kończymy około godziny 17.00.

Ilość miejsc ograniczona (zapisujemy maksymalnie 9 osób). Terminy i cena kursu w zakładce obok (ruchomy panel z napisem TERMINY KURSU - widoczny po prawej stronie na ekranie komputera, natomiast na ekranach komórek zielony kwadracik ze strzałką – widoczny w prawym górnym rogu).

 Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisu przez formularz zgłoszeniowy.

 Informujemy, że w CTN Hagalaz znajduje się mały sklepik, tylko dla naszych kursantów, w którym jest możliwość nabycia baniek ogniowych i bezogniowych z różnych materiałów (ceramika, szkło, bambus) i rozmiarów (od 1 cm. do 8 cm. średnicy otworu). Posiadamy również w sprzedaży misy tybetańskie, napalskie i bengalskie, dzwonki koshi, tingsze, kuranty oraz akcesoria pomocnicze (malety, rotatory, pałeczki)  oraz opatentowane konchy i świece Indian Hopi, wahadła i inne akcesoria związane z terapiami naturalnymi.

Program kursu

Program

PROGRAM KURSU - część teoretyczna

 • Rys historyczny,
 • Rodzaje mis grających,
 • Wpływ dźwięku mis na organizm człowieka,
 • Wskazania,
 • Przeciwwskazania,
 • Sposób przechowywania i konserwacji mis,
 • Techniki pracy z misami (dla siebie i pacjenta/klienta),
 • BHP terapeuty (m.in. oczyszczanie energetyczne),
 • Przebieg zabiegu,
 • Tematy dodatkowe (m.in. wpływ czynników zewnętrznych, energetycznych na organizm ludzki).

PROGRAM KURSU - część praktyczna

 • Ćwiczenia z misą w celu oczyszczenia swoich kanałów energetycznych, podniesienia wibracji, uzdrowienia,
 • Nawiązanie „kontaktu” z misą,
 • Szukanie tonów i dysharmonii,
 • Odczuwanie wibracji i blokad w ciele,
 • Uwolnienie – medytacje z misą,
 • Energetyzacja,
 • Nauka profesjonalnego zabiegu dla pacjenta/klienta w pozycji leżącej,
 • Nauka profesjonalnego zabiegu dla pacjenta/klienta w pozycji siedzącej (dla osób niepełnosprawnych).

Cennik

Cennik

Najczęściej kupowany

580 zł

W kwocie:

Skrypt (kolor 25 stron formatu a4)

Materiały pomocnicze
wykorzystywane podczas kursu

Całodniowy serwis kawowy

(kawa, herbata, soki, ciasteczka)

lub

KURS INDYWIDUALNY

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu indywidualnego, termin ustalany jest  bezpośrednio z osobą prowadzącą szkolenie. Dodatkowa opłata - 450 zł.

Interesują Cię konsultacje indywidualne?

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o zajęciach w trybie online:

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

PYTANIA

Część praktyczna kursu jest zawsze dostosowana do możliwości i potrzeby kursantów. Tak więc Oni decydują kiedy kończymy część praktyczną kursu. Decyduje o tym również ilość kursantów na danym kursie. Stąd duża rozbieżność czasowa – od 8 do 10 godzin dydaktycznych.

Aby zachęcać do korzystania z zabiegów , trzeba k0niecznie doświadczyć jego działania na sobie. Dlatego każdy uczestnik (po wykluczeniu przeciwwskazań) poddawany jest zabiegom. Kursanci ćwiczą na sobie nawzajem, dzięki czemu zyskują doświadczenie i wiedzę jak działają zabiegi.

Niestety, nie posiadamy terminala. Prosimy o wpłaty na konto przed kursem lub gotówką w dniu kursu.

Dlaczego warto wybrać kurs u nas?

Dlaczego my?
Małogrzata Beata Bodzek

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewidencyjny: 2.02/00185/2016

Konchowanie, bioterapia i medycyna naturalna

Możliwość refundacji kosztów kursu z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)

Terapie naturalne we Wrocławiu, Hagalaz

30 lat doświadczenia

Bioenergoterapia Wroclaw

1000 kursantów rocznie

Małogrzata Beata Bodzek

Stawiamy na praktykę, dlatego czas ćwiczeń jest dostosowany do wymogów i możliwości kursantów

Małogrzata Beata Bodzek

Niewielkie grupy szkoleniowe, dzięki czemu każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU

Uczestnicy kursu nabywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności posługiwania się misami tybetańskimi, które wzbogacają ich możliwości terapeutyczne, jak również pozwalają na szeroko rozumiany rozwój osobisty. Po kursie każda z osób potrafi, m.in.:

- medytować z dźwiękiem misy tybetańskiej,

- prowadzić "kąpiele w dźwięku mis",

- wykonywać ocztyszczanie energetyczne siebie i otoczenia,

- "zasilać się" energią dźwięków,

- wykonywać profesjonalny masaż misą ciała klienta/pacjenta w pozycji leżącej na brzuchu oraz na plecach, 

- wykonywać zabieg osobom niepełnosprawnym,

- i o wiele więcej.

SPODZIEWANE EFEKTY

Subtelne wibracje mis grających uwalniają ciało od napięć, mobilizują zdolności regeneracyjne organizmu, wprowadzają umysł w stan głębokiej relaksacji. Masaż misami dźwiękowymi wpływa m.in. na zdolności twórcze, kreatywność, poprawia zdolność koncentracji.

Dodatkowo: normuje ciśnienie, poprawia krążenie, pobudza układ immunologiczny, wspomaga leczenie chorób kręgosłupa, likwiduje stres, nerwice, zmniejsza bóle migrenowe, wspomaga w walce z nałogami, likwiduje napięcia karku i pleców, usuwa nerwicowe kłucie serca, pomaga w kłopotach z zasypianiem, wspomaga przemianę materii, zmniejsza stany lękowe, likwiduje bezsenność, uśmierza lub łagodzi ból (misy stosuje się w gabinetach stomatologicznych, w rehabilitacji pacjentów po operacji czy osób przewlekle chorych).

 

 

Zapisz się na kurs już dziś!

Profesjonaliści

Propagowanie terapii naturalnych, będących naszą tradycją, które powinny być dostępne dla każdego (i refundowane), powinny też współdziałać z medycyną konwencjonalną podobnie jak dzieje się to w wielu krajach poza Polską. Pragniemy również inspirować do pozytywnego myślenia, rozsądnego odżywania i życia, jako najprostszą i najkrótszą drogę do zdrowia.

Zapisz się
Zadzwoń
Cookies menadżer