Nasza siedziba - dojazd:
Nasza siedziba - jak dojechać:

Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz mieści się we Wrocławiu, przy ul. Kruczej 68 lokal 1 (wejście od podwórka, od ulicy Gajowickiej, za bramą wjazdową należy skręcić w lewo). Miejsce znajduje się blisko centrum (2.5 km. od dworca głównego), w przypadku dojazdu samochodem jest możliwość bezpłatnego zaparkowania przy ulicy Gajowickiej lub Kruczej.

Poznaj nasz zespół i siedzibę CTN Hagalaz

o hagalaz
Siedziba Zespół

Jak do nas trafić?

Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz mieści się we Wrocławiu, przy ul. Kruczej 68 lokal 1 (wejście od podwórka, od ulicy Gajowickiej, za bramą wjazdową należy skręcić w lewo). Miejsce znajduje się blisko centrum (2.5 km. od dworca głównego), w przypadku dojazdu samochodem jest możliwość bezpłatnego zaparkowania przy ulicy Gajowickiej lub Kruczej.

Skontaktuj się z nami
mapa dojazdu - kliknij

Galleria

dyplomowana naturoterapeutka z dwudziestosześcioletnim doświadczeniem

Małgorzata Beata Bodzek – dyplomowana naturoterapeutka z dwudziestosześcioletnim doświadczeniem, umiejętności swe zdobyła szkoląc się w kraju i za granicą, m.in. w Studium Ekologicznym oraz u jednego z największych healerów, jasnowidzów i filozofów naszych czasów – Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i Inicjacji w zakresie terapii naturalnych, oraz mistrzowskie uprawnienia państwowe, sygnowane przez Izbę Rzemieślniczą w Warszawie. Jest członkiem Klubu Biotroników i Radiestetów w Polanicy Zdrój i Dolnośląskiego Cechu Rzemiosł Różnych we Wrocławiu. Jest założycielką Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" (rok 1994), współpracuje również z innymi ośrodkami o tym samym profilu. Oprócz pracy z klientem indywidualnym prowadzi kursy, warsztaty, prelekcje, przekazując uczestnikom praktyczną i teoretyczną wiedzę związaną z zawodem naturoterapeuty. Organizuje wyjazdowe spotkania, na których uczestnicy biorą udział m.in. w medytacjach oraz w rytualnym przejściu przez ogień.

Alicja Jolanta Zobel - Mistrz bioterapii, świecowania i konchowania uszu, akupresury, diagnozy energetycznej, masażu intuicyjnego, masażu bańkami szklanymi. Specjalizuje się m.in. w biomasażu wg. O.Klimuszki, w metodzie dr.Hamera oraz w dobieraniu esencji dr. Bacha. Jest również masażystką i naturoterapeutką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z chorymi. Preferuje holistyczne podejście do zdrowia człowieka, przywraca równowagę na czterech poziomach: fizycznym, energetycznym, emocjonalnym, duchowym.

Zbigniew Kaniewski - Homeopata, hiropraktyk i akupunkturzysta. Leczy m.in. reumatyzm, gościec, migreny, stwardnienie rozsiane, egzemy, bielactwo, łuszczyce i inne choroby skóry. Stosuje stymulację prądami EMS/TENS i ozonoterapię.

Anna Rosłońska - trener rozwoju osobistego, instruktor terapii ekspresyjnych, specjalistka terapii metodą SSM (spiralnej stabilizacji mięśniowej), naturoterapeutka, masażystka. Prowadzi, m.in. zajęcia dla osób dorosłych ruchowo - relaksacyjne, które odprężają, wzmacniają układ immunologiczny, regulują gospodarkę hormonalną, ciśnienie, poprawiają ogólne samopoczucie i sprawność.

Urszula Zawadzka -  specjalistka rytuału świecowania i konchowania uszu, ajurwedyjskiego masażu twarzy i głowy oraz niezwykłej metody znanej pod nazwą Access Bars (akupresura głowy), która polega na stymulowaniu 32 punktów energetycznych na głowie, odpowiedzialnych za wszystkie aspekty życia. Dzięki wyjątkowej pracy terapeutki, poprzez "zdrowy dotyk" i kontakt wewnętrzny, każdy z tych zabiegów jest unikatowy  w swojej formie, natomiast wszystkie służą uzdrawianiu, utrzymaniu higieny energetycznej, pięknu zewnętrznemu i wewnętrznemu. Wprowadzają również w stan głębokiego relaksu i odprężenia. 

Zapisz się na kurs już dziś!

Profesjonaliści

Propagowanie terapii naturalnych, będących naszą tradycją, które powinny być dostępne dla każdego (i refundowane), powinny też współdziałać z medycyną konwencjonalną podobnie jak dzieje się to w wielu krajach poza Polską. Pragniemy również inspirować do pozytywnego myślenia, rozsądnego odżywania i życia, jako najprostszą i najkrótszą drogę do zdrowia.

Zapisz się
Zadzwoń
Cookies menadżer