Kurs - Tajski masaż stóp we Wrocławiu

opis kursu

         Zapraszamy na kurs  „Tajski masaż stóp” przeznaczony dla osób zainteresowanych alternatywnymi sposobami leczenia, terapeutów chcących rozszerzyć wachlarz usług w swoich gabinetach oraz ludzi poszukujących informacji jak pomóc sobie czy rodzinie w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych. 

         Terapie naturalne zawsze były i będą wykorzystywane dla dobra człowieka, wpływając na jego organizm pobudzająco, aktywizując procesy oczyszczania i samoleczenia, z którymi przychodzimy na świat. Wpływ masażu stóp na organizm jest wszechstronny. Masaż taki pobudza krążenie krwi, limfy i płynów ustrojowych, przez co przenoszona jest większa ilość substancji budulcowych, tlenu, hormonów, enzymów, przeciwciał odpornościowych. Pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Bardzo pożyteczne są masaże profilaktyczne, które zapobiegają blokadom i odkładaniu się substancji odpadowych. Jest to metoda uniwersalna, holistyczna, bardzo efektywna, stosowana jako wszechstronna pomoc w wielu problemach i dolegliwościach. 

         Działanie tajskiego masażu stóp wpływa zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną, poprawia jakość snu, niweluje stres, przynosi ulgę w psychicznym zmęczeniu oraz w stanach lekkiej depresji. Przyspiesza perystaltykę jelit i przemianę materii, wspomaga odtruwanie organizmu. Likwidacja blokad energetycznych sprzyja usprawnieniu funkcjonowaniu układów: trawiennego, limfatycznego, hormonalnego, krwionośnego. Po serii zabiegów poprawia się samopoczucie oraz kondycja narządu ruchu. Masaż tajski bardzo dobrze sprawdza się u pacjentów w każdym wieku. 

        Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat dwujęzyczny (polsko - angielski) z numerem RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) sygnowany przez Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz.

Szkolenie, ze względu na osoby dojeżdżające do Wrocławia, rozpoczynamy o godzinie 11.00, kończymy około godziny 17.00.

Ilość miejsc ograniczona (zapisujemy maksymalnie 8 osób). Terminy i cena kursu w zakładce obok (ruchomy panel z napisem TERMINY KURSU - widoczny po prawej stronie na ekranie komputera, natomiast na ekranach komórek zielony kwadracik ze strzałką – widoczny w prawym górnym rogu).

 Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisu przez formularz zgłoszeniowy.

 Informujemy, że w CTN Hagalaz znajduje się mały sklepik, tylko dla naszych kursantów, w którym jest możliwość nabycia baniek ogniowych i bezogniowych z różnych materiałów (ceramika, szkło, bambus) i rozmiarów (od 1 cm. do 8 cm. średnicy otworu). Posiadamy również misy tybetańskie i bengalskie, dzwonki koshi, tingsze, opatentowane konchy i świece Indian Hopi, wahadła i inne akcesoria związane z terapiami naturalnymi.

Program kursu

Program

 • rys historyczny,
 • wpływ masażu tajskiego na organizm,
 • wskazania i przeciwwskazania do stosowania terapii,
 • BHP pacjenta,
 • BHP terapeuty,
 • zasady i techniki masażu, 
 • podstawy anatomii stóp,
 • reakcje organizmu po terapii,
 • wpływu rozwoju osobistego terapeuty na efektywność zabiegów,
 • zależności między energetycznymi zaburzeniami w środowisku a zdrowiem człowieka,
 • tematy dodatkowe  

Cennik

Cennik

580 zł

w cenie:

Skrypt (kolor 25 stron formatu a4),

dodatkowe materiały szkoleniowe - zdjęcia poszczególnych etapów masażu oraz szczegółowe instrukcje dotyczące technik masowania, 

całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, soki, ciasteczka).

lub

KURS INDYWIDUALNY

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu indywidualnego, termin ustalany jest  bezpośrednio z osobą prowadzącą szkolenie. Dodatkowa opłata - 450 zł.

Interesują Cię konsultacje indywidualne?

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o zajęciach w trybie online:

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

PYTANIA

Część praktyczna kursu jest zawsze dostosowana do możliwości i potrzeby kursantów. Tak więc Oni decydują kiedy kończymy część praktyczną kursu. Decyduje o tym również ilość kursantów na danym kursie. Stąd duża rozbieżność czasowa – od 8 do 10 godzin dydaktycznych.

Aby zachęcać do korzystania z zabiegów , trzeba k0niecznie doświadczyć jego działania na sobie. Dlatego każdy uczestnik (po wykluczeniu przeciwwskazań) poddawany jest zabiegom. Kursanci ćwiczą na sobie nawzajem, dzięki czemu zyskują doświadczenie i wiedzę jak działają zabiegi.

Niestety, nie posiadamy terminala. Prosimy o wpłaty na konto przed kursem lub gotówką w dniu kursu.

Dlaczego warto wybrać kurs u nas?

Dlaczego my?
Małogrzata Beata Bodzek

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewidencyjny: 2.02/00185/2016

Konchowanie, bioterapia i medycyna naturalna

Możliwość refundacji kosztów kursu z KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)

Terapie naturalne we Wrocławiu, Hagalaz

30 lat doświadczenia

Bioenergoterapia Wroclaw

1000 kursantów rocznie

Małogrzata Beata Bodzek

Stawiamy na praktykę, dlatego czas ćwiczeń jest dostosowany do wymogów i możliwości kursantów

Małogrzata Beata Bodzek

Niewielkie grupy szkoleniowe, dzięki czemu każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS KURSU

Kursanci dowiedzą się m.in. jak przygotować się do zabiegu, poznają zasady i metodykę tajskiego masażu stóp oraz umiejscowienie punktów refleksyjnych na stopach, które odpowiadają poszczególnym organom w ciele, dzięki czemu można dostosować technikę masażu do indywidualnych potrzeb klienta.

Część teoretyczna obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z masażem stóp, wskazaniami i przeciwwskazaniami, natomiast w części praktycznej uczestnicy ćwiczą wielokrotnie na sobie nawzajem, dlatego umiejętności są opanowywane w sposób biegły.

SPODZIEWANE EFEKTY

Tajski masaż stóp pomaga:

 • zlikwidować napięcia mięśni nóg i stóp,
 • usunąć zastoje limfy oraz wody w organizmie,
 • zlikwidować uczucie „ciężkich nóg”,
 • poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych (poprzez uciskanie zakończeń nerwowych).
Zapisz się
Zadzwoń
Cookies menadżer