Terminy najbliższych kursów:

 

TERAPIE BAŃKAMI TERAPIA DŻWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH LIFTING TWARZY BAŃKAMI

 

12.09.2020 r. - WROCŁAW

26.09.2020 r. - WROCŁAW 

27.09.2020 r. - WROCŁAW

17.10.2020 r. - WROCŁAW

18.10.2020 r. - WROCŁAW

24.10.2020 r. - WROCŁAW

30.10.2020 r. - WROCŁAW

22.11. 2020 r. - WROCŁAW

29.11.2020 r. - WROCŁAW

12.12.2020 r. - WROCŁAW 

 

11.10.2020 r. - WROCŁAW

06.12.2020 r. - WROCŁAW

 

 

 

21.11.2020 r. - WROCŁAW

20.12.2020 r. - WROCŁAW 


Smaller Default Larger

WARSZTATY DOSKONALĄCE - BAŃKI OGNIOWE

1

Zapraszamy osoby, które ukończyły kurs "Terapie bańkami" w CTN Hagalaz,  pragnących doskonalić swój warsztat pracy, mających potrzebę powtórzyć materiał ze szkolenia oraz potrenować na koleżankach/kolegach sztukę stawiania baniek ogniowych, na spotkanie w naszej siedzibie we Wrocławiu. 

Warto przypomnieć sobie zasady, dzięki którym bezpiecznie – bez żadnego zagrożenia dla siebie i bliskich, bez skutków ubocznych, możemy wspomagać procesy uzdrawiania organizmu, jak również wykorzystywać zabiegi w celach profilaktycznych, wzmacniających ogólną odporność organizmu.

Podczas warsztatów będzie możliwość skonsultowania swoich dotychczasowych doświadczeń z osobą prowadzącą warsztat oraz poszerzyć wiedzę się o dodatkowych, przydatnych  miejscach stawiania baniek (np. stopy, przydatki, wątroba).

 

Czytaj więcej: WARSZTATY DOSKONALĄCE - BAŃKI OGNIOWE

Warsztaty: "RUNY - magia pisma runicznego"

       

            WARSZTATY RUNICZNE

 Znaki runiczne są najstarszym typem pisma ludów  zamieszkujących północną Europę. Było to proste pismo alfabetyczne, wykorzystywane m.in. do celów rytualnych. Najdawniejsze inskrypcje runiczne pochodzą z II i III wieku n.e. W tamtych czasach rozpowszechnione było przekonanie, iż runy są znakami objawionymi (zesłanymi ludziom przez Boga), stąd też przypisywano im znaczenie tajemne, magiczne, wykorzystywano do wróżenia oraz sporządzania talizmanów chroniących przed złem i wzmacniających organizm człowieka.

 

           

Czytaj więcej: Warsztaty: "RUNY - magia pisma runicznego"

Warsztaty "Boso przez ogień"

 

Boso przez ogień

Tradycja chodzenia po ogniu sięga setek, a nawet tysięcy lat i jest do dziś traktowana jako Rytuał uzdrawiający, oczyszczający ciało i wzmacniający psychikę człowieka. Chodzenie po ogniu jest również traktowane jako rodzaj transformacji. Pokonanie atawistycznego, naturalnego dla człowieka lęku przed ogniem zmienia psychikę, uruchamia siły, których często nie jesteśmy świadomi. 

Chodzenie czy bieganie po rozżarzonych żarach praktykowane jest do dziś w różnych częściach świata: w Indiach, na indonezyjskiej wyspie Bali, u Buszmenów na pustyni Kalahari, w Grecji i Bułgarii, również w Polsce – od niepamiętnych czasów istnieją grupy, które uznają bieganie po ogniu jako wyjątkowy Rytuał wart kultywowania.

Warsztaty "Boso przez ogień" umożliwiają nie tylko pokonanie strachu i wejście w ok. 500-700 stopniowy żar, ale sprowokowanie procesu, który uruchamia w nas ogromny potencjał i uświadamia nam, że to, co na co dzień wydaje się być niemożliwe, może stać się naszym udziałem. Wraz z odzyskiwaniem wiary we własne siły stajemy się mocniejsi, pewniejsi siebie, stan ten rzutuje na dalsze nasze działania, na odwagę w podejmowaniu decyzji i wyzwań niesionych przez Życie.

Czytaj więcej: Warsztaty "Boso przez ogień"

Warsztaty radiestezji praktycznej

WAHADO IZIS ZDJCIE

Warsztaty przeznaczone są dla osób zainteresowanych wykorzystaniem radiestezji na co dzień. Wprowadzają w zagadnienia z zakresu radiestezji praktycznej i terapeutycznej oraz teleradiestezji. Uczestnicy mają możliwość sprawdzić własną wrażliwość i predyspozycje, dowiedzieć się o tajnikach wiedzy radiestezyjnej m.in. czym kierować się przy doborze wahadła, jak ćwiczyć samodzielnie, by doskonalić umysł i poprawiać efektywność swojej pracy, systematycznie podnosząc jej poziom.

Warsztaty to również dobry czas, by nauczyć się pracy na biometrach, planach, w pomieszczeniach i w terenie, dowiedzieć się o prawach rządzących radiestezją, zapoznać się z różnorodnością sprzętów (różdżki, wahadła egipskie, lecznicze, współczesne, przemienniki i.t.p.).

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowej pasji, która towarzyszyć Ci będzie do końca życia, dopingując do nieustannego samodoskonalenia i przynosząc wymierne korzyści - ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

 

Czytaj więcej: Warsztaty radiestezji praktycznej

Szybki kontakt

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz"

Małgorzata Beata Bodzek

tel.: 605 268 494, 783 691 128

e-mail: kontakt@hagalaz.pl

PREFEROWANY KONTAKT MAILOWY

 

Nasze wsparcie

Strony www Kłodzko

Facebook