Terminy najbliższych kursów:

 

TERAPIE BAŃKAMI TERAPIA DŻWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH LIFTING TWARZY BAŃKAMI

 

12.09.2020 r. - WROCŁAW

26.09.2020 r. - WROCŁAW 

27.09.2020 r. - WROCŁAW

17.10.2020 r. - WROCŁAW

18.10.2020 r. - WROCŁAW

24.10.2020 r. - WROCŁAW

30.10.2020 r. - WROCŁAW

22.11. 2020 r. - WROCŁAW

29.11.2020 r. - WROCŁAW

12.12.2020 r. - WROCŁAW 

 

11.10.2020 r. - WROCŁAW

06.12.2020 r. - WROCŁAW

 

 

 

21.11.2020 r. - WROCŁAW

20.12.2020 r. - WROCŁAW 


Smaller Default Larger

8

 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Na domenie www.centrumwiedzyezoterycznej.pl już niedługo będzie Twoja nowa stronka :)

Mąż, córka i zięć :)

 

 

 

 

 

 

  Polecam:

     www.przedszkole-tuptusie.pl - prywatne Przedszkole Tuptusie w Radwanicach (gmina Siechnice)

     www.rekinysukcesu.pl - strony internetowe

Kursy indywidualne

 

Korzyści płynące z możliwości szkolenia indywidualnego:

  • dowolny dobór terminu szkolenia (do uzgodnienia z wykładowcą),JOASIA 2
  • indywidualny kontakt z wykładowcą,
  • dostosowanie poziomu szkolenia do potrzeb kursanta,
  • elastyczny czas trwania szkolenia, w zależności od stopnia pojmowania wiedzy przez kursanta, aż do czasu uzyskania doskonałego poziomu umiejętności praktycznych,
  • rozszerzanie zakresu szkolenia w ramach zainteresowań kursanta,
  • zapoznanie się z wieloma innymi sposobami leczenia naturalnego i akcesoriami wykorzystywanymi w medycynie alternatywnej, wraz z możliwością skorzystania z jednego wybranego zabiegu.

KOSZT KURSU INDYWIDUALNEGO JEST WYŻSZY O 300 ZŁ OD CENY KURSU GRUPOWEGO.

            Organizujemy również prelekcje i wykłady propagujące wiedzę teoretyczną z różnych obszarów terapii naturalnych, połączone z demonstrowaniem akcesoriów wykorzystywanych do zabiegów (konchy, świece, bańki różnego rodzaju, misy tybetańskie, indyjskie, moksa i.t.p.), wraz z omówieniem i wskazaniami do ich zastosowania.

Spotkania mają na celu propagowanie idei medycyny niekonwencjonalnej, oraz łamanie mylnych schematów i poglądów poprzez szerzenie wiedzy z tej dziedziny.

Przyjmujemy zgłoszenia z Klubów seniora, Akademii III wieku, przedszkoli, szkół i innych instytucji zainteresowanych tematem medycyny alternatywnej, medytacjami różnego rodzaju (z dźwiękiem, światłem) relaksacjami, runami lub radiestezją.

Terminy ustalane są indywidualnie.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować bezpośrednio do wykładowcy: kontakt@hagalaz.pl  lub 605 268 494

Kursy indywidualne

REFERENCJE

Przeczytaj wybrane referencje:

 

"Jestem bardzo zadowolona z kursu i pewna wiedzy którą nabyłam , p. Małgorzata jest bardzo dobrze przygotowana i wie jak to przekazać w najbardziej zrozumiały sposób , daje to możliwość natychmiastowego praktykowania tą wspanialą techniką - stawianie baniek . Doskonała strategia nauczania . Znalazłam dużo profesjonalizmu i życzliwości. P. Małgorzata emanuje pozytywną energią, co sprawia , że szkolenie odbywa się w super atmosferze. Najważniejsze dla mnie jest to , ze kończąc szkolenie jestem gotowa do pracy. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje. Rozalia Kania"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Referencje - kurs Gniezno"Ja mogę napisać tylko wszystko co najlepsze o prowadzeniu przez Panią Małgorzatę Bodzek szkolenia ale również o Niej. Jest to osoba bardzo ciepła, pogodna i otwarta na wiedzę i nowe doznania. Uczestniczyłam w kursie "Masaż bańką chińską oraz stawianie baniek lekarskich" we Wrocławiu, kurs ten prowadzony przez Panią był całkowicie profesjonalny. Wiedzę jaką uzyskałam pozwoliła mi na samodzielne wykonywanie masaży bańką chińską i stawianie baniek szklanych ogniowych i próżniowych nawet u bardzo maleńkich dzieci"

Katarzyna Winiarska - Poznań

 


Pani Małgorzato !! :)) 
"Dziękuje za niezwykłe szkolenie Misą Tybetańską i za wiedzę mi przekazana w niesamowity sposob z cudowną energią. :))) Polecam kazdemu kto w przyszłosci ma zamiar sie wybrać na kurs u Pani".
Tamara Tenzin - Irlandia  (wpis na Facebooku)
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 "W 2012 r. odbyłam kurs w Centrum Holistycznym Inspiracja we Wrocławiu. Szkolenie dotyczyło terapii bańkami lekarskimi ogniowymi i bezogniowymi oraz bańką chińską pod kierunkiem Pani Małgorzaty Bodzek. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż przygotowanie pani Małgosi jest na najwyższym poziomie. Wiedza i umiejętne jej przekazanie jest bez zastrzeżeń. Na każde pytanie cierpliwie i zrozumiale odpowiada. Poświęca czas kursantowi w 100%. Z pod jej skrzydeł nie wyjdzie nikt bez kompletnego, pewnego przygotowania. Zawsze przygotowana, kompetentna. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu"

Emilia Korzeniowska - Gdańsk


 

"Byłam bardzo zadowolona ze szkolenia "Bańki lekarskie i chińskie". Zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną zastosowania baniek.Podobało mi się to,że było dużo zajęc praktycznych ,bo dzięki temu mogłam nabrac lepszej umiejętności w posługiwaniu się bańkami.Całe szkolenie było przez panią Małgorzatę Bodzek przeprowadzone w miłej i ciepłej atmosferze.Dodatkowo dzięki prezentacji wykonanej przez panią mogłam się dowiedziec o innych metodach terapeutycznych, jak: misy tybetańskie,świecowanie czy radiestezja,które również mnie zaciekawiły. Całe szkolenie było przygotowane i zorganizowane naprawdę super!. Byłam naprawdę usatysfakcjonowana i stwierdziłam,że warto było jechac 7godzin na to szkolenie:)Pozdrawiam"

Dominika Bajak - Warszawa


 

"Na początku chciałabym serdecznie pozdrowić Panią Małgorzatę Bodzek i po raz kolejny podziękować za przekazanie tak cennej, i w ówczesnym szybkim świecie zapomnianej, wiedzy na temat zdrowia i duszy. Polecam kursy u Pani Małgosi, które są prowadzone z wielkim zaangażowaniem, pod każdego uczestnika. Po kursie wróciłam z bagażem wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat terapii bańkami lekarskimi oraz starosłowiańskim rytuale uzdrawiania metodą świecowania uszu, ale co ciekawe, poznałam również inne terapie naturalne, a nawet mogłam na sobie doświadczyć niektóre z nich. Dziękuję za spokój, który przywiozłam po kursie oraz niezwykłą atmosferę w czasie trwania szkoleń. Z pewnością jeszcze kiedyś wybiorę się na prelekcje lub inne szkolenia u Pani Małgosi. Polecam wszystkim zainteresowanym medycyną naturalną, ale także tym wszystkim, którzy chcieliby zwolnić, odnaleźć siebie i spokój. Terapia przynosi korzyść nie tylko naszemu pacjentowi, ale również nam samym."

Paulina Pikulik - Wrocław


 

 "Miałam przyjemnośc odbyc szkolenie z zakresu medycyny niekonwencjonalnej: Świecowania/konchowania uszu oraz Terapii bańkami 

lekarskimi i Masażu bańkami chińskimi. Szkolenie indywidualne poprowadziła P. Małgorzata Beata Bodzek. Szkolenie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze, wśród aromatów olejków i relaksacyjnej muzyki. Wiele się nauczyłam, a podczas świecowania/konchowania uszu zupełnie straciłyśmy poczucie czasu :-) Chcę podkreślic pełen profesjonalizm p. Małgorzaty. Zajęc praktycznych było dużo, więc nie obawiam się o efekty zabiegów na klientach. Można też liczyc na konsultacje po szkoleniu. Pani Małgorzata nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Jestem pewna, że nie było to ostatnie spotkanie. Dziękuję również za prezent - masaż Misą Tybetańską, który P. Małgorzata wykonała na koniec spotkania. Niesamowite doznania! Polecam każdemu, kto chce się zrelaksowac wyciszyc. Dziękuję i pozdrawiam."

Wiesława Kalisz - Irlandia

Jestem bardzo zadowolona z kursu i pewna wiedzy którą nabyłam , p. Małgorzata jest bardzo dobrze przygotowana i wie jak to przekazać w najbardziej zrozumiały sposób , daje to możliwość natychmiastowego praktykowania tą wspanialą techniką - stawianie baniek . Doskonała strategia nauczania . Znalazłam dużo profesjonalizmu i życzliwości. P. Małgorzata emanuje pozytywną energią, co sprawia , że szkolenie odbywa się w super atmosferze. Najważniejsze dla mnie jest to , ze kończąc szkolenie jestem gotowa do pracy. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Rozalia Kania

baki CHISKIE

DOSTĘPNE AKCESORIA:

Lp. Opis Zdjęcie Cena
1.  Bańka szklana 28 mm  banka6 3.50 zł / 1szt.
2. Bańka szklana do masażu 60 mm banka7 16.00 zł / 1szt.
3.  Bańka szklana do masażu 75 mm banka8 24 zł / 1 szt.
4.  Bańki lekarskie 20 sztuk banka91  zestaw 60 zł.
5.  Kleszczyki kleszczyki  24 zł / 1 szt.
6.  Konchy Indian Hopi konchy 17 zł / 2 szt. (para)
7.  Moksa moksa  5 zł / 1 szt.
8.  Świece Indian Hopi swiece 12 zł / 2 szt.

 

 

Świece i konchy produkowane są od 1992 r. według receptury Indian Hopi z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone tylko dla osób przeszkolonych na kursach w Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" lub w Centrum Holistycznym "Inspiracja".

Producent: Adam Wiśniowiecki

 

Zamówienia proszę składać poprzez dane kontaktowe

Więcej artykułów…

  1. Kursy
  2. Ciasteczka
  3. Kontakt
  4. Galeria

Szybki kontakt

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz"

Małgorzata Beata Bodzek

tel.: 605 268 494, 783 691 128

e-mail: kontakt@hagalaz.pl

PREFEROWANY KONTAKT MAILOWY

 

Nasze wsparcie

Strony www Kłodzko

Facebook