Smaller Default Larger

Małgorzata Beata Bodzek, Hagalaz

 Małgorzata Beata Bodzek – dyplomowana naturoterapeutka z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, umiejętności swe zdobyła szkoląc się w kraju i za granicą, m.in. w Studium Ekologicznym oraz u jednego z największych healerów, jasnowidzów i filozofów naszych czasów – Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i Inicjacji w zakresie terapii naturalnych, oraz mistrzowskie uprawnienia państwowe, sygnowane przez Izbę Rzemieślniczą w Warszawie. Jest członkiem Klubu Biotroników i Radiestetów w Polanicy Zdrój i Dolnośląskiego Cechu Rzemiosł Różnych we Wrocławiu. Jest założycielką Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz",  współpracuje również z innymi ośrodkami o tym samym profilu.

Oprócz pracy z klientem indywidualnym prowadzi kursy, warsztaty, prelekcje, przekazując uczestnikom praktyczną i teoretyczną wiedzę związaną z zawodem naturoterapeuty. Organizuje wyjazdowe spotkania, na których uczestnicy biorą udział m.in. w medytacjach, w rytualnym przejściu przez ogień, zapoznają się z zasadami radiestezji i możliwościami wykorzystania tych umiejętności w codziennym życiu.

Prywatnie jest autorką dwóch tomików wierszy "Nastrojem pisane" - 2000 r. oraz "Korale szczęścia" - 2003 r.

 

 Alicja Jolanta Zobel - Mistrz bioterapii, świecowania i konchowania uszu, akupresury, diagnozy energetycznej, masażu intuicyjnego, masażu bańkami szklanymi. Specjalizuje się m.in. w biomasażu wg. O.Klimuszki, w metodzie dr.Hamera oraz w dobieraniu esencji dr. Bacha. 

Jest również masażystką i naturoterapeutką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem.
Preferuje holistyczne podejście do zdrowia człowieka, przywraca równowagę na czterech poziomach: fizycznym, energetycznym, emocjonalnym, duchowym.

 

Zbigniew Kaniewski - Homeopata, hiropraktyk i akupunkturzysta. Leczy m.in. 

reumatyzm,gościec,migreny,stwardnienie rozsiane, egzemy, bielactwo, łuszczyce i inne choroby skóry. Stosuje stymulację prądami EMS/TENS i ozonoterapię.

 

Anna Rosłońska - trener rozwoju osobistego, instruktor terapii ekspresyjnych, specjalistka terapii metodą SSM (spiralnej stabilizacji mięśniowej), naturoterapeutka, masażystka.

Prowadzi, m.in. zajęcia dla osób dorosłych ruchowo relaksacyjne, które odprężają, wzmacniają układ immunologiczny, regulują gospodarkę hormonalną, ciśnienie, poprawiają ogólne samopoczucie. 

 

Szybki kontakt

Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz"

Małgorzata Beata Bodzek

tel.: 605 268 494, 783 691 128

e-mail: kontakt@hagalaz.pl

PREFEROWANY KONTAKT MAILOWY

 

Nasze wsparcie

Strony www Kłodzko

Facebook